Srebrenik: Sutra otvaranje spomen obilježja poginulim uposlenicima DZ Srebrenik

Grad Srebrenik sutra će posjetiti Ministar za boračka pitanja TK Zoran Blagojević.
Povod za posjetu je ceremonija otvaranja spomen obilježja poginulim uposlenicima JZU Dom zdravlja Srebrenik u ratu 1992.1995 godine.

Inače, Ministarstvo za boračka pitanja u saradnji sa OBDOOR-om 92-95 doniralo je 10 000 KM za igradnju spomen obilježja.

Otvaranju ceremonije prisustvovat će predstavnici udruženja, uposlenici JZU Dom zdravlja, predsjedavajući i zamjenik predsjedavajućeg GV Srebrenik i v.d. gradonačelnika Nermin Tursić.

Otvaranje spomen obilježja, sa polaganjem cvijeća, bit će upriličeno sutra od 10 sati.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.