Tvrđava Gradina Srebrenik

Torres ostaje u Atleticu

Napadač španjolske nogometne reprezentacije Fernando Torres odlučio je da će i sljedeće sezone nositi dres madridskog Atletica

Došao sam na pripreme kao i svake godine te nemam namjeru napuštati klub Došao je novi trener Javier Aguirre koji ima povjerenje u mene a i ja imam povjerenja u nejga Stoga moramo zaboraviti razočaravajuću prošlu sezonu i nadati se da će ova biti uspješnija rekao je Tores najbolji strijelac Atletica u svakoj od posljednje četiri sezone

Interes za 22-godišnjeg španjolskog reprezentativca su pokazali Manchester United i Inter

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši