Tvrđava Gradina Srebrenik

Torres ostaje u Atleticu

Španjolski reprezentativni napadač Fernando Torres koji je tijekom ljeta bio najtraženiji europski nogometaš ipak će ostati u madridskom Atleticu

Uprava madridskog Atletica objavila je da će njihov najatraktivniji igrač Fernando Torres ipak ostati u klubu Nakon Svjetskog prvenstva 23-godišnji napadač bio je tražen sa svih strana no odlučio je ostati u Atleticu sve do 2009

Fernando je naš kapetan i idol navijača Bilo bi jako glupo prodati ga u situaciji kada i on želi ostati kazao je Atleticov direktor Miguel Angel Gil Marin

Torres je i dosad bio najbolje plaćeni igrač u klubu a očekuje se da će nakon ostanka njegova godišnja plaća iznositi oko 3 5 milijuna eura

Preuzeto sa: www net hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši