Tuga / Nogometaš iz BiH preminuo na fudbalskom terenu

Fudbalski klub Polet Elezagići na svojoj Facebook stranici objavio je tužnu vijest. Naime, preminuo je legendarni fudbaler kluba koji se takmiči u Opštinskoj ligi Gradiška, Jovica Despotović.

“Sinoć je prestalo da kuca srce našeg prvotimca i legende kluba Jovice Despotovića! Naš Jovica je umro na fudbalskom terenu, koji je pored svoje porodice najviše i volio. Naš klub i ovim putem izjavljuje saučešće porodici našeg Jovice. Neka mu je vječna slava i hvala mu za puno lijepih momenata koje smo proveli s njim”, napisali su.

Izvora: Radio Sarajevo

 

The post Tuga / Nogometaš iz BiH preminuo na fudbalskom terenu appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Biciklizam Humanost Bosna

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu, znate koje su ?

Osam država koje nisu priznale Bosnu i Hercegovinu

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.