
Danas oko 12 sati u Ljenobudu se zapalilo putničko motorno vozilo Mercedes kojeg je vozio R.M. iz Srebrenika.
U vozilu su bile dvije osobe, a na svu sreću niko nije stradao.
Brzom i efikasnom intervencijom vatrogasaca Profesionalne vatrogasne jedinice Srebrenik požar je ugašen. Šteta na vozilu se procjenjuje na oko 12.000 KM.
Uviđaj na licu mjesta obavili su nadležni iz PS Srebrenik.
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju