U Srebreniku održan sastanak predstavnika ključnih institucija : Unapređenje prakse prevencije i sprečavanje slučajeva nasilja

Na inicjativu gradonačelnika Srebrenika Adnana Bjelića, a povodom stravičnog zločina koji se dogodio u susjednom Gradačcu, u Gradskoj upravi održan je sastanak sa predstavnicima institucija u ovoj lokalnoj zajednici koje imaju ključnu ulogu kada je u pitanju problem nasilja. Na sastanku su prisustvovali predsjednik suda, direktorica Centra za socijalni rad, direktorica Doma zdravlja, kao i […]

Objava U Srebreniku održan sastanak predstavnika ključnih institucija : Unapređenje prakse prevencije i sprečavanje slučajeva nasilja pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.

Powered by WPeMatico

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.