Ulica 9. maja u Lukavcu i dalje bez rasvjete: Građani negoduju!

Lukavčani i Lukavčanke koje žive u centru grada, tačnije u ulici 9. maja, susreću se sa problemom nedostatka ulične rasvjete.

Kako navode stanari, ulične rasvjete u ulici nema već od početka jula mjeseca. U ulici vlada potpuni mrak u večernjim satima, što je valjan razlog za nezadovoljstvo.

Apelujemo na nadležne organe Općine Lukavac da što hitnije reaguju, kako bi građani ponovo imali rasvjetu u ulici 9. maja.

The post Ulica 9. maja u Lukavcu i dalje bez rasvjete: Građani negoduju! appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

SDA Srebrenik: Ne prebacujte odgovornost, preuzmite je!

Ovih ljetnih dana ponovo, nažalost, svjedočimo nestašici pitke vode i redukcijama na području Srebrenika. Umjesto …

Četiri općine iz TK bilježe rast fiskalnog prometa uprkos neradnoj nedjelji

Gračanica, Doboj Istok, Gradačac i Srebrenik obuhvaćeni su analizom fiskalnog prometa koja je pokazala rast …