Uprava FK Gradine želi ugasiti omladinski pogon

Kako saznajemo, na Uprave fudbalskog kluba “Gradina” iz Srebrenika, predloženo je od jednog člana Uprave da se Omladinski pogon ovog kluba ugasi, što je podržao i predsjednik FK “Gradina” Srebrenik. Ukoliko dođe do toga, FK “Gradina” kao takva gubi pravo nastupa u Prvoj ligi FBiH.

“ČESTITAMO UPRAVI GRADINE NA NAJVEĆOJ GLUPOSTI URAĐENOJ U HISTORIJI KLUBA! Obavještavamo vas da je član uprave Nizar Bajrektarević na upravnom odboru predložio gašenje omladinskog pogona našeg kluba, a u svemu ga je podržao i predsjednik Dževad Drapić. Bravo, bravo. Pa vi ste naši junaci i ponos ovog grada, svaki minut nas iznenađujete nevjerovatnim idejama. ” – napisali su fanovi ovog kluba, što možete pogledati na ovom linku: KLIKNI OVDJE

Šta je u pitanju, i čiji su interesi tu ostaje nam da vidimo!?

 

Također provjerite

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.

Nove cijene prevoza u TK: Mjesečna karta 88 KM, penzionerima 30 KM, a evo ko od danas vozi umjesto Avisa i KIM-a – Portal Gračanički.ba

Od danas (15. juna 2026. godine) u Tuzlanskom kantonu stupa na snagu novi tarifni sistem u javnom linijskom prevozu putnika. Ovim projektom uvode se jedinstvene cijene karata na kantonalnim linijama,