Tvrđava Gradina Srebrenik

Utakmica odgođena zbog proljeva

Prva utakmica osmine finala španjolskog Kupa između madridskog Atletica i Zaragoze koji se trebao igrati 4 siječnja odgođen je zbog trovanja hranom igrača Atletica

Klubovi su se dogovorili o odgodi No morat ćemo konzultirati kalendar natjecanja da odredimo novi termin rekao je glasnogovornik Španjolskog nogometnog saveza Fernando Carretero

Čak 14 igrača Atletica povraćalo je i dobilo proljev nakon večere u službenom restoranu Saveza u Las Rozasu U Atleticu nisu sigurni da će se otrovani igrači uspjeti oporaviti do prvenstvenog dvoboja protiv Valencije

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši