Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević zvanično je završio igračku karijeru i dobio novi posao.
On će od danas obavljati funkciju trenera u fudbalskom klubu Hertha Berlin. Popularni Vedo će raditi sa napadačima prvog tima i omladinskog pogona.
Ovakvim raspletom situacije zadovoljan je i trneer prvog tima Paul Dardai.
“Vedo je uvijek bio moja produžena ruka na terenu, on je pravi vođa i radujem se saradnji s njim”, rekao je Dardai.
Ibišević je za Herthu igrao od 2015. do 2020. godine i u tom periodu postigao 56 golova.
Bez kluba je već duže od pola godine i odluka o okončanju karijere bila je očekivana.
Objava Vedad Ibišević završio igračku karijeru, odmah dobio novi posao pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.
Powered by www.Srebrenik.net
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju