Zastoj na putu Tuzla-Sarajevo zbog saobraćajne nezgode u blizini Kladnja

Na magistralnom putu Tuzla – Sarajevo u poslijepodnevnim satima dogodila se teška prometna nesreća, a prema prvim podacima ima i ozlijeđenih osoba.

Iz MUP-u Tuzlanskog kantona  potvrđeno je da ser nesreća  dogodila oko 16:30 sati kod mjesta Gojakovići u blizini Kladnja, a sudjelovala su dva kamiona i putnički automobil.

Odmah nakon prijave, policija je izašla na mjesto događaja kako bi obavila uviđaj, nakon kojeg će biti poznato više informacija.

Do nesreće je najvjerovatnije došlo kada se otkačila prikolica sa jednog kamiona, a potom prešla u drugu prometnu traku i udarila u drugi kamion. Jedan automobil nalazi se u kanalu pored ceste. U nesreći ima i ozlijeđenih osoba, a prema prvim neslužbenim informacijama radi se o vozačima.

Prema informacijama iz BIHAMK-a, zbog prometne nesreće promet je preusmjeren kroz Gojakoviće.

The post Zastoj na putu Tuzla-Sarajevo zbog saobraćajne nezgode u blizini Kladnja appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.

Izazovi i problemi vodovodnog i odvodnog sistema u Srebreniku – kritika

Međutim, nedostatak konkretnih akcija i jasne strategije za rješavanje problema čini da mnogi vjeruju kako trenutna gradska uprava nije sposobna nositi se s ovim velikim izazovima. Situacija je naročito kritična u ruralnim područjima, gdje nepostojanje kanalizacione mreže stvara sve veće ekološke i zdravstvene probleme (pogledajte malo na šta liče pojedini potoci koji prolaze kroz Seonu, Luku, kako nam Tinja izgleda i koliko smeća je u potocima koji se ulijevaju u Tinju). Gradska uprava bi trebala posvetiti posebnu pažnju i ovim zajednicama, osigurati financiranje za razvoj infrastrukture i osigurati da svi građani imaju pristup osnovnim uslugama koje su ključne za bolji i kvalitetan život.