Završno općinsko takmičenje osnovaca o opasnostima od zaostalih minsko-eksplozivnih sredstava

takmicenje-za-web

Danas je u prostorijama Osnovne škole „Tinja“ održano završno općinsko takmičenje učenika osnovnih škola o opasnostima od zaostalih minsko-eksplozivnih sredstava.

Ovo tradicionalno takmičenje organizirao je Crveni krst Srebrenik, u saradnji s Općinskim štabom civilne zaštite. Učestvovale su ekipe svih osam osnovnih škola s područja općine Srebrenik, a najuspješnija je bila ekipa OŠ „Rapatnica“, na drugom mjestu je OŠ „Špionica“, a na trećem OŠ „Podorašje“.

pobjednici-s-organizatorima-za-web

Najboljim ekipama predstavnici Crvenog krsta uručili su diplome i prigodne nagrade, a pobjednička ekipa izborila je i pravo učešća na Kantonalnom takmičenju koje će se 29. novembra održati u Gračanici.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.