Tvrđava Gradina Srebrenik

Sušić: Mene bi bilo stid pobjediti na ovakav način

Ovo nije ista reprezentacija koja je prije dvije godina ispala od Portugala, rekao je Pape
Nakon sjajne utakmice bh. reprezentacije u Parizu izjavu za BHT1 dao je naš selektor Safet Sušić.

 

 

"Čudno mi je bilo kada je sudija pokazao na bijelu tačku. Mislim da nije bio ni prekršaj, a kamoli penal. Ako je bilo faula, onda je to bilo izvan 16 metara. Mene bi bilo stid pobijediti na ovakav način", rekao je Sušić.
Selektor je pohvalio igru svojih izabranika, priznavši da su "malo pali u drugom poluvremenu".
"Možda nas je malo umorio i težak teren u Zenici. Malo smo pali u drugom dijelu. Očekujem ipak da ćemo uz malo sreće kroz baraž ići dalje", istakao je popularni Pape.
Selektor se osvrnuo na baraž, rekavši da se "naši igrači ne plaše nikoga".
"Ovo nije ista reprezentacija koja je prije dvije godina ispala od Portugala. Ovi momci se više nikoga na boje. Mi večeras Francuzima nismo dozvolili da igraju u prvom dijelu. Iskreno, ja ne bih volio ići dalje, na način kako je to Francuska uradila večeras. Ono je bio sumnjiv penal", hrabro je poručio Sušić.
Na kraju je naš selektor poslao jasnu poruku našim sjajnim navijačima: "Ovo nije kraj!"


Fast Tube by Casper

Također provjerite

Izazovi i problemi vodovodnog i odvodnog sistema u Srebreniku – kritika

Međutim, nedostatak konkretnih akcija i jasne strategije za rješavanje problema čini da mnogi vjeruju kako trenutna gradska uprava nije sposobna nositi se s ovim velikim izazovima. Situacija je naročito kritična u ruralnim područjima, gdje nepostojanje kanalizacione mreže stvara sve veće ekološke i zdravstvene probleme (pogledajte malo na šta liče pojedini potoci koji prolaze kroz Seonu, Luku, kako nam Tinja izgleda i koliko smeća je u potocima koji se ulijevaju u Tinju). Gradska uprava bi trebala posvetiti posebnu pažnju i ovim zajednicama, osigurati financiranje za razvoj infrastrukture i osigurati da svi građani imaju pristup osnovnim uslugama koje su ključne za bolji i kvalitetan život.

Atina i Akropolis – simbol starogrčke civilizacije

Akropolis, smješten u srcu Atine, predstavlja ključni simbol starogrčke civilizacije i važan arheološki lokalitet. Naziv "akropolis" potiče od grčkih riječi za "visoko" i "grad". Najpoznatija građevina na Akropolisu je Partenon, hram posvećen božici Ateni, izgrađen u 5. stoljeću prije nove ere. Osim Partenona, kompleks uključuje i Erehtejon s Kariatidama i Propileje, monumentalni ulaz. Akropolis je bio svjedok mnogih promjena tokom istorije, od vjerskog središta do vojne utvrde. Danas je prepoznat kao svjetska baština i privlači brojne turiste. On simbolizuje ne samo antičku Grčku, već i trajnu kulturnu i umjetničku vrijednost.

Komentariši