Tvrđava Gradina Srebrenik

Apachi vraćeni sa “praga” stadiona Koševo

 

U subotu 19.08. sebrenička Gradina igrala je 3. kolo BH Telecom Premier lige protiv FK Sarajevo iz Sarajeva, u kojem je izgubila 3:1.

Iz Srebrenika je u  subotu krenuo autobus navijača koji su trebali na Koševu da budu podrška i 12. igrač našem klubu ali zbog određenih stvari nisu pušteni na stadion Koševo i vraćeni su nazad na Srebrenik.

Kako nezvanično saznajemo, naši su navijači u Sarajevo stigli pred početak utakmice i krenuli da izađu iz autobusa i upute se ka stadionu u čemu ih je spriječila Sarajevska policija, koja ih je pola sata držala zatvorene u autobusu, da bi nakon izvjesnog vremena ih uputila nazad ka Srebreniku.

Naime,razlog za sve to je bilo alkotestiranje 2-3 navijača, koji su na alkotestu imali ne dozvoljenu količinu alkohola u krvi i zbog toga čitava skupina navijača je vraćena nazad za Srebrenik.

Što se tiče našeg tima ugošćeni su na najbolji način, kako bi se što prijatnije osjećali u našem glavnom gradu pred meč sa FK Sarajevom.

[8RBk6PP3uig]

Također provjerite

Ilustracija za članak: Radio klub E71EBS Srebrenik dominirao na Međunarodnom ARG takmičenju

Radio klub E71EBS Srebrenik dominirao na Međunarodnom ARG takmičenju

Na tradicionalnom međunarodnom takmičenju u amaterskoj radio-goniometriji (ARG) „Stjepan Polje Open 2026“, koje je okupilo brojne radioamatere iz Bosne i Hercegovine i Republike Srbije,...

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Jedan komentar

  1. ples sa vukovima

    bravo momci ,,,da su tako dobri igraci para bi vrijedelo,,i zato uprava napolje

Komentariši