Beograđani se sutra opraštaju od Mateja Periša: Tijelo će biti izloženo u crkvi

Tijelo Mateja Periša biće ispraćeno sutra iz crkve Svetog Ante u Beogradu za Split, gdje će biti sahranjen, saopštila je danas Beogradska nadbiskupija.

Tijelo će biti izloženo u crkvi, u Bregalničkoj 14, od 15 sati, a u 17 časova će biti ispraćaj koji će predvoditi beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar.

Tijelo hrvatskog državljanina Periša pronađeno je jučer ujutro u Dunavu, kod Ade Huje, poslije njegovog nestanka u noći između 30. i 31. decembra 2021. godine kod Beton hale u Beogradu.

Tokom potrage za mladićem više puta su predstavnici Katoličke Crkve i predstavnici Srpske Pravoslavne Crkve zajedno molili za njegov pronalazak, navela je Beogradska nadbiskupija.

The post Beograđani se sutra opraštaju od Mateja Periša: Tijelo će biti izloženo u crkvi appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Prijedlog za uvrštavanje teme vremenskih nepogoda i njihovog uticaja na grad u Program rada Gradskog vijeća za 2025-u godinu

Prijedlog za uvrštavanje teme vremenskih nepogoda i njihovog uticaja na grad u Program rada Gradskog …

Kamenolom, Bageri, AI Ilustracija uz clanak

Ministarstvo privrede TK odbacilo zahtjev za eksploataciju kamena krečnjaka u Špionici

Ministarstvo privrede TK odbacilo zahtjev za eksploataciju kamena krečnjaka u Špionici Srebrenik, 11. decembar 2024. …

Srebrenik.NET
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.