Još jedna stravična nesreća u BiH: Ima mrtvih i povrijeđenih

Jedan 57-godišnji muškarac poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u mjestu Kabilići kod Livna. U saobraćajnoj nesreći povrijeđene su četiri osobe, među njima i 13-godišnja djevojčica, javlja Livno Online.

U nesreći su učestvovala motorna vozila Volkswagen Golf kojim je upravljao S. S. (48) i Fiat Punto za čijim upravljačem je bio S.B. (72).

Suvozač iz Golfa, O.S.(57) preminuo je na putu do bolnice, dok su vozač S.S. i putnik B:D. (67) iz Glamoča teško povrijeđeni. Oni su prevezeni u bolnicu u Mostaru.

Vozač Fiata S. B. i njegova maloljetna putnica A. B. zadobili su lakše povrede.

Izvor: Radiosarajevo.ba

The post Još jedna stravična nesreća u BiH: Ima mrtvih i povrijeđenih appeared first on Kameleon M&M.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Fondacija Hastor potpisala ugovore s novim stipendistima učenicima s područja Srebrenika i Gradačca

Fondacija Hastor potpisala ugovore s novim stipendistima učenicima s područja Srebrenika i Gradačca U prostorijama …

Gradačac

Gradačac – susjedna općina Srebrenika

Gradačac - susjedna općina Srebrenika Općina Gradačac se nalazi na sjeveroistoku Bosne i Hercegovine, unutar …

Srebrenik.NET
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.