Maleni Arslan stigao u Tursku

Arslan Kulačić od sedam mjeseci za kojeg su novac skupljali građani širom BiH, ali i Evrope, jutros je medicinskim avionom odletio za Tursku, gdje će primati hemoterapije kojima će se pokušati ublažiti tumor na mozgu.

Njegov otac Sabahudin nam je potvrdio da su stigli u Tursku te da trenutno putuju prema klinici.

Tumor se pojavio ponovo, nakon što je s četiri mjeseca bio operiran kada mu je uklonjen prvi tumor. Za njegovo liječenje potrebno je 133.300 eura. Samo za dolazak medicinskog aviona plaćeno je 12.000 eura.

Sa Arslanom u Tursku otišla  je i majka Amira, a otac Sabahudin će im se pridružiti u petak, prenosi avaz.ba.

Hiljade građana iz BiH i dijaspore uključilo se u akciju prikupljanja pomoći za sedmomjesečnog Arslana Kulačića iz Nemile kod Zenice kojem je odmah po rođenju dijagnostikovan tumor na mozgu. Apeli za pomoć malenoj bebi koja je u životu prvo spoznala za bol ujedinilu su BiH, te su u rekordnom roku prikupljena sredstva za putovanje na liječenje u Tursku, no na tome ne smijemo stati!

The post Maleni Arslan stigao u Tursku appeared first on Radio Srebrenik.

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“ U velikoj sali Bosanskog kulturnog centra …

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.

Srebrenik.NET
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.