U okviru manifestacije Srebrenik – Otvoreni grad umjetnosti 2024. u holu Doma kulture u Srebreniku održano je “Veče stand up komedije”. Nastupio je Fikret Mujkić – Čipo koji je publici predstavio priče i viceve, a upriličio je i jednu zanimljivu video prezentaciju.
Servisne Informacije
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju