MC IRON DEMONS Bosnia osnovan u Srebreniku

U Srebreniku je danas osnovan novi motoklub sa imenom MC IRON DEMONS Bosnia. Inicijator osnivanja ovog novog motokluba i prvi predsjednik je naš sugrađanin Edo Edvin Hodzic. Klub će u budućnosti primati sve one koji su zaljubljenici u motore i cruisere.

Odbor MC IRON DEMONS Bosnia čine:

Edvin Hodzic – President – Srebrenik
Mirsad Dubric – Vice President – Odzak
Sefik Henjakovic – Secretary – Srebrenik
Djuric Darko -Sargeant at Arms – Lipnica
Rednan Muharemovic – Treasurer – Gradacac
Adil Husic – Road Captain – Srebrenik

Još par slika sa osnivačke skupštine kluba:

Također provjerite

U Srebreniku održan 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”

Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani u Srebreniku održan je 3. malonogometni turnir “Ibro Kapetan 2026”.

Održan 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku

U sklopu obilježavanja Dana grada Srebrenika danas je održan je 12. Memorijalni turnir u šahu ‘Džafer Hogić’ u Srebreniku.

3 0 komentara

  1. Steta je sto se klubovi parcaju u ovako malom gradu! :-/ ali u svakom slucaju neka je sa srecom! :-D

  2. Hvala bogu kad se je neko sjetio popravit moralno stanje “MOTORISTA” u nasem gradu !! C:-)

  3. Novi moto klub! Super.
    Nadamo se boljim motorijadama, boljoj organizaciji, te “većim” gostima. :)
    Čestitam i nek je sa srećom. :D

Komentariši