Tvrđava Gradina Srebrenik

Pandiani opet u Primeri

Napadač urugvajske nogometne reprezentacije Walter Pandiani raskinuo je ugovor s engleskim prvoligašem Birmingham Cityem i karijeru će nastaviti u Espanyolu

Prije odlaska na Otok 29-godišnji Urugvajac je bio član Deportiva i Real Mallorce U Primeri je upisao 119 nastupa i pritom postigao 45 pogodaka

U Engleskoj sam se odlično osjećao ali nakon razgovora s članovima obitelji odlučio sam se na povratak u Španjolsku rekao je Pandiani čiji je transfer u Espanyol vrijedan 1 5 milijuna eura

Kada je u kolovozu prošle godine preselio iz Deportiva u Birmingham City njegov transfer je bio vrijedan 5 milijuna eura

Walter Pandiani je u engleski klub stigao šest mjeseci ranije na posudu a na koncu te sezone Englezi su otkupili cijeli ugovor

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši