Tvrđava Gradina Srebrenik

Totalna rasprodaja u Artmediji

Nakon odličnih rezultata u ovogodišnjem izdanju Ligi prvaka slovački nogometni prvak Artmedia Petržalka u drugi će dio sezone krenuti bez četvorice važnih igrača

Sjajne igre slovačke momčadi koja je do posljednjeg kola bila u igri za drugi krug Lige prvaka a natjecanje će nastaviti u Kupu UEFA zainteresirale su bogatije klubove za slovačke igrače

Tako će napadač Blazej Vaščak karijeru nastaviti u talijanskom Trevisu branič Jan Durica je preselio u ruski Saturn kapetan Balazs Borbely je završio u Kaiserslauternu a veznjak Jan Kozak seli u engleski West Bromwich Albion

Igrači su dobili odlične ponude i nismo ih mogli zaustaviti posebice nakon svega što su pružili našem klubu Bile su to ponude koje se ne odbijaju Bolji slovački igrači u domovini zarađuju svega 20 000 eura a to je iznos koji u boljim klubovima plaćaju za mjesec dana rekao je trener Artmedije Petr Kaspar

Preuzeto sa: www iskon hr

Također provjerite

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …

Gradina u javnost izašla sa snimcima i osudila kriminalno suđenje

Na utakmici 29. kola Druge lige FBiH – Sjever Dinamo je u Orašju s 2:0 …

Komentariši