Pobjede Kingsa u Živinicama, predpionirima drugo mjesto na turniru

Na najavljenom turniru za predpionire u Srebreniku naši momci zauzeli su drugo mjesto. U svom debiju sastali su se sa vršnjacima iz tuzlanskih Falkonsa i pobijedili u neizvjesnoj utakmici  rezultatom 22-20. U finalu su odigrali sa KK Lions Tuzla gdje ovaj put viša i jača ekipa Lionsa odnosi pobjedu i osvaja prvo mjesto na turniru “Silver Cup 2011”. Uglavnom nema brige za košarku u narednih desetak godina u Srebreniku.

Paralelno sa ovim utakmicama odigrane su utakmice redovnog kola Lige mladih RKS Tuzla. Naši pioniri i kadeti su gostovali kod ekipe Živinice 78 a trener Jašarević nas je redovno obavještavao o rezultatu pionira i kadeta koji su nas obradovali gostujućim pobjedam.

Pioniri Kingsa su pobijedili minimalnim rezultatom 39-38 u neizvjesnoj utakmici  kao i kadeti koji su imali plus 20.

 

Također provjerite

Ilustracija za članak: Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Održana 17. sjednica Gradskog vijeća Srebrenik

Radno vrijeme ugostiteljskih i trgovačkih objekata u Srebreniku za vrijeme trajanja Svjetskog prvenstva u fudbalu biće produženo i to do 02:00 sata poslije ponoći,...

Srebrenik dobija moderno digitalno kino za 305.000 KM

Grad Srebrenik uskoro će dobiti moderno digitalno kino opremljeno savremenom tehnologijom, a za projekat je planirano 305.000 KM.

Komentariši