Radio Studio D slavi 20 godina rada!

Prije dvadeset godina u eteru radija STUDIO D izgovorena je prva riječ. I od tada ne prestajemo pričati a ni svirati! 🙂

Dvadeset godina! Neki će reći puno, neki će reći malo, a mi kažemo “Tek smo počeli!” Doduše, puno uspomena smo napravili kroz ovih dvadeset godina, puno životnih promjena, puno lijepih priča smo ispričali, puno uspješnih projekata realizovali i sve smo to prošli zajedno sa vama. Zato je ovo i vaš jubilej!

Hvala vam što ste uz nas svih ovih godina. Hvala vam što ste odabrali da upravo radio Studio D bude vaš vjerni pratilac kroz svakodnevnicu, dok radite, spremate se za posao, dok vozite, pripremate ručak ili obilježavate neki vama bitan dogadjaj…

Hvala vam što ste baš nama dali priliku da vam uljepšamo dan, popravimo raspoloženje, nasmijemo vas kad ste tužni, hvala vam što ste upravo uz radio Studio D slavili sve vama važne događaje. Hvala vam što nam vjerujete već dvije decenije!

Nadamo se da smo u protekle dvije decenije ispunili vaša očekivanja, a u narednom periodu potrudit ćemo se da budemo još bolji i još bliži vama.

Hvala vam što nam vjerujete već dvije decenije!

Naša priča tek počinje…

 

Srebrenik.NETwork

Također provjerite

Izazovi i problemi vodovodnog i odvodnog sistema u Srebreniku – kritika

Međutim, nedostatak konkretnih akcija i jasne strategije za rješavanje problema čini da mnogi vjeruju kako trenutna gradska uprava nije sposobna nositi se s ovim velikim izazovima. Situacija je naročito kritična u ruralnim područjima, gdje nepostojanje kanalizacione mreže stvara sve veće ekološke i zdravstvene probleme (pogledajte malo na šta liče pojedini potoci koji prolaze kroz Seonu, Luku, kako nam Tinja izgleda i koliko smeća je u potocima koji se ulijevaju u Tinju). Gradska uprava bi trebala posvetiti posebnu pažnju i ovim zajednicama, osigurati financiranje za razvoj infrastrukture i osigurati da svi građani imaju pristup osnovnim uslugama koje su ključne za bolji i kvalitetan život.

Atina i Akropolis – simbol starogrčke civilizacije

Akropolis, smješten u srcu Atine, predstavlja ključni simbol starogrčke civilizacije i važan arheološki lokalitet. Naziv "akropolis" potiče od grčkih riječi za "visoko" i "grad". Najpoznatija građevina na Akropolisu je Partenon, hram posvećen božici Ateni, izgrađen u 5. stoljeću prije nove ere. Osim Partenona, kompleks uključuje i Erehtejon s Kariatidama i Propileje, monumentalni ulaz. Akropolis je bio svjedok mnogih promjena tokom istorije, od vjerskog središta do vojne utvrde. Danas je prepoznat kao svjetska baština i privlači brojne turiste. On simbolizuje ne samo antičku Grčku, već i trajnu kulturnu i umjetničku vrijednost.