Reprezentacija BiH po deseti put postala prvak Europe u sjedećoj odbojci

U finalu Europskog prvenstva u Kemeru (Turska) reprezentacija BiH pobijedila je večeras branitelja naslova Rusiju sa 3:0 (17, 26, 25) i deseti put osvojila naslov prvaka Starog kontinenta.

Odbojkaši BiH, kao što su i najavljivali uoči odlaska u Tursku, dominantno su odigrali na Europskom prvenstvu ostvarivši sedam pobjeda i izgubivši samo jedan set.

Za reprezentaciju BiH u Kemeru su nastupili: Safet Alibašić, Jasmin Brkić, Stevan Crnobrnja, Sabahudin Delalić, Mirzet Duran, Ismet Godinjak, Dževad Hamzić, Ermin Jusufović, Adnan Kešmer, Adnan Manko, Nizam Čančar i Armin Šehić. Selektor Ifet Mahmutović.

The post Reprezentacija BiH po deseti put postala prvak Europe u sjedećoj odbojci appeared first on Kameleon M&M.

Powered by www.Srebrenik.net

Također provjerite

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“

Festival sevdalinke: Nihad Kantić Šike osvajač Plakete „Safet Isović“ U velikoj sali Bosanskog kulturnog centra …

Samir Muratović - kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenika

Samir Muratović – kandidat SDA za gradonačelnika Srebrenik – intervju

Gosp. Samir Muratović predstavio je niz mjera i planova koji bi, ako budu uspješno implementirani, mogli značajno unaprijediti svakodnevni život građana Srebrenika. Od rješavanja problema s vodosnabdijevanjem, preko stvaranja povoljnijeg poslovnog ambijenta, do modernizacije gradske uprave, jasno je da se kandidat zalaže za konkretne promjene koje odgovaraju potrebama lokalne zajednice. Ostaje da vidimo hoće li njegova vizija naići na podršku građana i na koji će se način planovi ostvariti ako mu bude ukazano povjerenje na predstojećim izborima. Hvala na odvojenom vremenu za intervju.

Srebrenik.NET
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.