Tvrđava Gradina Srebrenik

Rusi ce do 2008. imati najvisu zgradu u Europi

MOSKVA – Zgrada Tornja federacije cija je izgradnja pocela u srijedu u sklopu buduceg poslovnog centra Moskva-City za koji je kamen temeljac polozen u veljaci 2005 bit ce najvisa u Europi izjavio je u srijedu zamjenik moskovskog gradonacelnika Josif Ordzonikidze na konferenciji za novinare

S 340 metara visine odnosno 420 ako se racuna antena na vrhu Toranj federacije bit ce najvisa zgrada u Europi ponosno je izjavio Ordzonikidze Po visini ce premasiti dosadasnji rekord koji je drzao Commerzbank Tower u Frankfurtu na Majni visok 258 7 metara

U ime gradonacelnika Moskve Jurija Lujkova jamcim da ce cijeli poslovni kompleks biti zavrsen do 2008 rekao je njegov zamjenik

Preuzeto sa: www vecernji-list hr

Također provjerite

Butter Chicken - specijalitet indijske kuhinje

Butter Chicken: Jedan Recept Zbog Kojeg Se Vode Sudski Sporovi

Butter chicken, poznat i kao *murgh makhani*, jedno je od najpopularnijih jela indijske kuhinje. Njegova bogata kremasta tekstura i složeni okusi čine ga omiljenim jelom širom svijeta. Međutim, njegovo porijeklo je predmet spora koji je doveo do sudskih tužbi.

Temperature Bosna

Izdato narandžasto upozorenje zbog visokih temperatura i visokog UV indeksa

NARANDŽASTO upozorenje zbog visokih temperatura i UV indeksa Federalni hidrometeorološki zavod BiH izdao je NARANDŽASTO …

Komentariši