Danas u popodnevnim satima na magistralnom putu Tuzla-Orašje, u mjestu Ormanica, tačnije u tunelu na Ormanici dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala tri vozila, kombi marke “Mazda”, kedi marke “Citroen” i putničko motorno vozilo marke “Toyota Yaris”
Srebrenik.NET Digitalni glas Srebrenika, već treću deceniju




BOŽIJA SUDBINA SE NEMOŽE IZBJEĆ TAKO JE ZAPISANO
što bolan ne napisaste da su vatrogasci cjeli posao ajde ne bas cjeli al 98% sami obavili,nego nigde ih ne spmeniste u ovom tekstu,da ih ne vidja na slikama nebi ni znao koliki su udio u svemu ovom ONI imali !!!!!!!